Nowe mieszkania Kraków

Jeśli szukasz idealnego mieszkania w Krakowie to świetnym dla Ciebie rozstrzygnięciem będzie Osiedle Saturna, jakie zostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to zespół pięciu imponujących kameralnych budowli wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu zostały celowo zaprojektowane jako lokale mające podniesioną energooszczędność. Oprócz tego będą one miały osprzęt elektryczny i grzejniki i parapety z konglomeratu. Oprócz wszystkie ściany zostaną wykończone gładkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek pozostanie zaopatrzony w imponującą windę oraz wspomaganie ogrzewania CW za pomocą systemu solarów. Mieszkania na parterze pozostaną zaopatrzone w doskonałe rolety zewnętrzne. Bezspornie cały teren osiedla zostanie ogrodzony i zamknięty, a również objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie miał niezwykły plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę perfekcyjne miejsce, jakie warto zakupić, a z pewnością nikt z owego powodu się nie rozczaruje.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeżeli tylko marzyłeś o zamieszkaniu w Krakowie – co więcej w nowym mieszkaniu to wspaniałe dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to imponująca, oddana już inwestycja, jaka jest zlokalizowana zaledwie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten doskonały obiekt jest zaopatrzony między innymi w windę oraz garaż, a również dostęp do Internetu. Dodatkowo cały teren jest ogrodzony oraz strzeżony. Ponadto na obszarze obiektu postawiony jest plac zabaw, a ponadto w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę wspaniałe miejsce, w którym warto zamieszkać. Jeżeli tylko interesuje nas dzisiejsze oraz ekstra stworzone mieszkanie to właśnie lepiej trafić nie mogłeś.

Będzie to kapitalne miejsce zarówno dla Ciebie jak dodatkowo dla całej twojej rodziny. Na pewno mieszkając w tym miejscu nic Cię nie zawiedzie. Postaw na luksus oraz dużą wygodę oraz żyj pełnią życia oraz pokochaj to mieszkanie do stopnia, w jakim będziesz mógł je nazwać autentycznym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeżeli tylko myślałeś nad zamieszkaniem w Krakowie w życzliwej okolicy i sympatycznym sąsiedztwie to świetne dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z najogromniejszych inwestycji mieszkaniowych w całkowitym Krakowie. W tej chwili w sprzedaży jest 4 gotowe doskonałe budynki mające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na obszarze osiedla pozyskany jest niesłychanie atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o powierzchni 50a. Zagospodarowanie terenu, nowo otwarte perfekcyjne punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali i części wspólnych gwarantują duży komfort życia wszelkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, istnieje dostęp do garażu i internetu, a oprócz cały teren jest ogrodzony i chroniony. Prócz tego posiadamy dostęp do idealnego placu zabaw dla dzieci. Nadzwyczaj dobrym składnikiem jest to, że budynki są klimatyzowane. Dodatkowym ogromnie ciekawym elementem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeśli chcesz mieszkać w tak cudownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to kapitalne miejsce dla Ciebie oraz całej twojej rodziny, mające imponującą lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie na prawdę idealnym miejscem dla Ciebie oraz całej twojej rodziny. Z pewnością w tym miejscu nic was nie zawiedzie. Projekt pozostał tak dokonany, iż zaspokoi oczekiwania w najwyższym stopniu wymagających ludzi.

Mydlniki to piękna krajobrazowo, niehuczna okolica mająca czyste powietrze i fantastyczny mikroklimat. Znajduje się ona nieopodal Parku Jurajskiego, egzystującego współcześnie enklawę nieskażonej przyrody oraz naturalnego piękna. Wolno korzystać z terenów idealnych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki i wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego i Wesołej Polany. Otoczenie przyrody nie oznacza braku dostępu do jakichkolwiek usług, jakie oferuje względnie niedalekie centrum Krakowa. Poprzez środek osiedla zaprojektowana jest strefa rekreacyjna z deptakiem oraz placami zabaw dla dzieci. Aby oddzielić osiedle od wpływu przebiegających niedaleko torów zaprojektowano nasyp ziemny wraz z zielenią wysoką, i górkę saneczkową.

Osiedle to będzie szczerze kapitalnym rozwiązaniem dla nas oraz całej naszej rodziny. Kapitalna lokalizacja, cudowna okolica sprawi, że każdy będzie niezwykle zadowolony z mieszkania w owym cudownym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

Jeśli pragniesz zamieszkać w Krakowie i dopiero co rozglądasz się za miejscem zamieszkania to imponującym rozwiązaniem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to ustronna willa w której zaplanowano jedynie pięć komfortowych, niezmiernie efektywnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa faworyzuje się nowoczesną, stylową architekturą i wysokim standardem wykończenia tak elewacji jak i wnętrza. Jest to szczerze imponujące miejsce, które w szczególności zadowoli również Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek wyekwipowany jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów ma oddzielny garaż i komórkę lokatorską, dostępne bez wychodzenia z budynku. Jasne oraz przestronne apartamenty mają obszerne balkony, z każdego apartamentu rozpościera się widok na Kopiec Kościuszki. Wokół budynku uplanowano teren zielony stwarzający możliwość wypoczynku bez konieczności opuszczania terenu. Dostęp na teren działki limitowany jest tylko dla użytkowników lokali oraz ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pomocą videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

W kilku słowach mówiąc jest to więc perfekcyjne miejsce dla każdego, kto pragnie mieszkać w tak pięknej okolicy i w miejscu, jakie zapiera dech w piersiach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *